Wiedza biznesowa, finansowa, ekonomiczna. Szukasz firmy szkoleniowej?

Budowanie pozycji

Pół wieku temu wystarczyło jedynie ukończyć jeden z uniwersytetów zrzeszonych w Ivy League, aby wkroczyć na prostą drogę wiodącą do sukcesu. Obecnie przed podjęciem decyzji o współpracy ludzie, którzy mogą kogoś zatrudnić lub polecić, zwracają uwagę na pozycję kandydata -jego bazę osiągnięć.

Wolfgang Puck wypracował sobie taką pozycję. Trzydzieści lat temu był zwykłym kucharzem, potrafił jednak wymyślić autorską recepturę na pizzę. W przemyślany sposób nawiązywał kontakty, występował także w mediach, co zapewniło mu status osobistości. Zyskał pozycję, dzięki której mógł zainicjować każde przedsięwzięcie, jakiego sobie zażyczył.

Książka ta pomaga w stworzeniu mocnej pozycji w całym kraju, co daje ogromne możliwości i wskazuje drogę do nowych przedsięwzięć. Dlaczego zdobycie pozycji liczącej się w całym kraju jest tak ważne?

Agentka literacka z Nowego Jorku, która udzielała wywiadu do tej książki, stanowczo stwierdziła, że bierze pod uwagę wyłącznie zapytania autorów literatury publicystycznej, którzy mają mocną pozycję w kraju. Jej ton sugerował, że pozostali jej nie interesują. Niestety, nie jest w tym odosobniona.

Bez względu na to, czy piszesz książki, działasz w biznesie lub na innym polu, aby osiągnąć sukces, powinieneś jak najszybciej rozpocząć budowanie pozycji eksperta w swojej branży. Masz już wszystkie potrzebne do tego materiały: zasoby informacji przechowywane w pamięci oraz surowe dane w szufladach i na dysku komputera. Na kolejnych stronach pokażę, jak przekształcić te informacje w artykuły, broszury, książki, publiczne wystąpienia oraz cytaty w mediach.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.